İLETİŞİM FORMU
Ulustrans

Hakkımızda

ULUSTRANS
ULUSTRANS

HAKKIMIZDA

1979’da EuroUlak adıyla kurulan Ulustrans, 2000 yılında ana faaliyet alanını “entegre lojistik ve tedarik zinciri yönetimi” olarak genişletti. Entellektüel sermayeye yaptığı yatırımlar ve kaliteye yönelik çalışmalarının bir sonucu olarak rakiplerinden ayrılan firmamız, 02.07.2003 tarihinde Alman TÜV-SÜDWEST Belgelendirme Kuruluşu’nca ISO9001:2000 kalite belgesine layık görüldü.

Şirket felsefesini “müşteri odaklı çözümler ve alternatif taşıma modelleri üretmek” olarak tanımlarken, teknolojiye ve insan kaynaklarına yaptığı yatırımlar yoluyla profesyonel, alanında uzman ve kurumsallaşmakta olan bir Ulustrans profili çizmektedir. Deneyimli ve dinamik ekibiyle sektördeki gelişmelerden en üst düzeyde faydalanan Ulustrans, lojistik hizmetler kapsamında uluslararası karayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, havayolu taşmacılığı, kombine taşımacılık, depolama, gümrükleme ve yurtiçi dağıtım hizmetlerinin yanı sıra müşterilerine sonuç odaklı çözümler de sunmaktadır.

Yaygın ve güçlü acente ağı, kullandığı yüksek teknoloji, üstün kalite anlayışı, iş bilgisi ve eğitim seviyesi yüksek 200 çalışanı ile Ulustrans Türkiye’yi Avrupa’da temsil etmekte, sunduğu nitelikli ve çağdaş hizmetle Türkiye’nin Avrupa’daki itibarını yükseltmektedir.